Vishay WSL2010R0125DBA18
Fixed Resistor, Metal Strip, 1W, 0.0125ohm, 0.1118V, 0.5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 2010
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Vishay WSL2010R0125DBA18.
IHS
Datasheet3 pagine17 anni fa
RS (Formerly Allied Electronics)
Supply Chain
Country of OriginIsrael, Mexico, USA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2007-04-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Current Sensor-Low TCR Chip Resistor Automotive Grade Metal Foil 2010 12mOhm 1% Emboss T/R
TE ConnectivityTLM2HER012FTE
Res Current Sense Metal Foil 2010 0.012 Ohm 1% 3/4W ±100ppm/°C Molded Emboss T/R