TE Connectivity TLM2HER012JTE
Res Current Sense Metal Foil 2010 0.012 Ohm 5% 3/4W ±100ppm/°C Molded Emboss T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TE Connectivity TLM2HER012JTE.
element14 APAC
Datasheet5 pagine10 anni fa
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
SnapEDA
SimboloImpronta
Scarica
Il sito del partner si aprirà in una nuova scheda quando si scaricano i modelli CAD
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2016-05-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 years ago)
LTB Date2025-04-21
LTD Date2025-04-28
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 2 years ago)
Parti correlate
Current Sensor-Low TCR Chip Resistor Automotive Grade Metal Foil 2010 12mOhm 1% Emboss T/R
PanasonicERJB1CJR012U
High Power Typre Chip Resistor, 1020, 5% Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJ-B1CJR012U
PanasonicERJ-B1CJR011U
Res Thick Film 1020 0.011 Ohm 5% 2W ±350ppm/°C Molded Wide Terminal SMD Embossed Carrier T/R
PanasonicERJC1CFR012U
Res Thick Film 1020 0.012 Ohm 1% 2W ±350ppm/C Sulfur Resistant Wide Terminal SMD Automotive
Res Thick Film 2010 0.011 Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±1500ppm/C Epoxy Pad SMD Automotive T/R
Descrizioni
Descrizioni di TE Connectivity TLM2HER012JTE fornite dai suoi distributori.
Avnet Japan
Fixed Resistor, Metal Foil, 0.75W, 0.012ohm, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2010
Smd Current Sense Resistors, Tlm Series, 0.012 Ohm, 750 Mw, 5%, 2010 [5025 Metric] |Cgs Te Connectivity TLM2HER012JTE
.012 Ω, Foil, Current Sensing Resistor Resistor, 5 %, 2 Termination, 2010, Taped & Reeled, Resistance Class Up to 1kΩ, .75 W, ±100 ppm/°C, CGS TLM
CURRENT SENSE RES, 0R012, 5%, 750 MW; Resistance: 0.012ohm; Product Range: TLM Series; Resistor Case Style: 2010 [5025 Metric]; Power Rating: 750mW; Resistance Tolerance: ± 5%; Resistor E; Available until stocks are exhausted