United Chemi-Con ESMH201VNN102MQ50T
Cap Aluminum Lytic 1000uF 200V 20% (25.4 X 50mm) Snap-In 10mm 0.166 Ohm 2950mA 2000h 85C
Scheda dati
Prezzo e stock
Schede tecniche e documenti
Electro Sonic
Datasheet15 pagine19 anni fa
Newark
Parti correlate
PanasonicEET-HC2E102CF
Cap Aluminum 1000uF 250V 20% (25 X 50mm) Snap-In 10mm 0.166 Ohm 2200mA 2000h 105°C Bulk
Cornell Dubilier381LQ102M250K042
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR 381LQ 250V 1000muF ±20% 1.181Dia 30.00mm
PanasonicEET-HC2E102DA
Cap Aluminum 1000uF 250V 20% (30 X 40mm) Snap-In 10mm 0.166 Ohm 2200mA 2000h 105°C Bulk
United Chemi-ConESMH201VSN102MR40S
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 200V, 20% +Tol, 20% -Tol, 1000uF
United Chemi-ConEKMH201VNN102MR45T
Cap Aluminum Lytic 1000uF 200V 20%( 30 X 45mm) Snap-In 10mm 0.166 Ohm 2300mA 2000h 105C
United Chemi-ConEKMH201VSN102MR45T
Descrizioni
Descrizioni di United Chemi-Con ESMH201VNN102MQ50T fornite dai suoi distributori.
CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP
Aluminum Electrolytic Capacitor; Capacitor Type:General Purpose; Capacitance:1000µF; Voltage Rating:200VDC; Capacitor Dielectric Type:Aluminum Electrolytic; ESR:0.166ohm; Body Height:50mm; Body Diameter:25.4mm; Lead Spacing:10mm ;RoHS Compliant: Yes