United Chemi-Con EKXJ421ELL150MJ25S
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 420V, 20% +Tol, 20% -Tol, 15uF
Scheda dati
Prezzo e stock
Schede tecniche e documenti
United Chemi-Con
Datasheet4 pagine5 anni fa
Trend di 3 mesi:
-1.60%
Parti correlate
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR BXC 450V 15muF 卤20% 0.492Dia 12.50mm
NichiconUCY2G150MPD
Cap Aluminum Lytic 15uF 400V 20% (10 X 20mm) Radial 5mm 180mA 12000h 105C Automotive Bulk
BXC Radial Can aluminum electrolytic capacitor 0.492Dia 12.50mm ±20% 15muF 400V
NichiconUCS2W150MHD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UCS 450V 15muF ±20% 0.492Dia 12.50mm
United Chemi-ConEKXG451ELL150MK25S
Cap Aluminum Lytic 15uF 450V 20% (12.5 X 25mm) Radial 5mm 240mA 10000h 105°C Bulk
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 450V, 20% +Tol, 20% -Tol, 15uF, Through Hole Mount
Descrizioni
Descrizioni di United Chemi-Con EKXJ421ELL150MJ25S fornite dai suoi distributori.
Cap Aluminum Lytic 15uF 420V 20%( 10 X 25mm) Radial 5mm 185mA 12000h 105C Automotive Bulk
15¦ÌF 420V ¡À20% 5mm 12000h@ 105¡ãC 185mA@ 120Hz,462.5mA@ 100kHz ,D10xL25mm 10mm*25mm*26.5mm
SERIES: KXJ; VOLT: 420; CAP: 15; DIA X LENGTH: 10X25; PACKAGING: BULK
CAP, ALU ELEC, 15UF, 420V, RADIAL;
CAP ALUM 15UF 20% 420V RADIAL TH