United Chemi-Con EKMR451VSN331MR35S
Cap Aluminum Lytic 330uF 450V 20% (30 X 35mm) Snap-In 10mm 1450mA 2000h 105°C
Production
Pagina del produttoreScheda dati
United Chemi-Con
Electro Sonic
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+1.25%
Stock
22,933
Authorized Distributors
6
Capacitance
330 µF
330 µF
330 µF
Voltage Rating (DC)
450 V
450 V
450 V
Tolerance
20 %
20 %
20 %
Ripple Current
1.45 A
1.2 A
1.2 A
Height - Seated (Max)
37.4904 mm
37.0078 mm
37.0078 mm
Parti correlate
Wurth Elektronik861111486034
Electrolytic Capacitor, Snap-in, WCAP-AIL5 Series, 330 F, 20%, 450 V, 35 mm
United Chemi-ConEKMH401VNN331MR45T
Cap Aluminum Lytic 330uF 400V 20% (30 X 45mm) Snap-In 10mm 0.753 Ohm 1390mA 2000h 105°C
Cornell Dubilier381LQ331M450A032
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR 381LQ 450V 330muF ±20% 1.378Dia 35.00mm
United Chemi-ConEKMQ451VSN331MA35S
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR KMQ 450V 330muF ±20% 1.378Dia 35.00mm
United Chemi-ConEKMH451VNN331MA40T
Cap Aluminum Lytic 330uF 450V 20% (35 X 40mm) Snap-In 10mm 0.753 Ohm 1380mA 2000h 105°C
Cornell Dubilier381LQ331M400A022
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR 381LQ 400V 330muF ±20% 1.378Dia 35.00mm
Descrizioni
Descrizioni di United Chemi-Con EKMR451VSN331MR35S fornite dai suoi distributori.
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 450V, 20% +Tol, 20% -Tol, 330uF, Through Hole Mount
±20% 450V 330uF Plugin,D30xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS
330¦ÌF 450V ¡À20% 10mm 2000h@ 105¡ãC 1.45A@ 120Hz,2.0735A@ 50kHz ,D30xL35mm , 30mm*35mm*37.5mm
CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP / 330 µF 450 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR
Radial Can - Snap-In KMR 450V 330muF ±20% 1.181Dia 30.00mm
CAP, ALU ELEC, 330UF, 450V, SNAP-IN;
CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP TH