United Chemi-Con EKMM451VSN121MR25S
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 450V, 20% +Tol, 20% -Tol, 120uF
Scheda dati
Prezzo e stock
Schede tecniche e documenti
United Chemi-Con
Datasheet4 pagine6 anni fa
Trend di 3 mesi:
+0.00%
Stock
2,822
Authorized Distributors
4
Capacitance
120 µF
120 µF
Voltage Rating (DC)
450 V
450 V
Tolerance
20 %
20 %
Ripple Current
800 mA
800 mA
Height - Seated (Max)
27.0002 mm
24.9936 mm
Parti correlate
Cornell Dubilier381LX121M400K012
Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 120uF 400V 20%
KYOCERA AVXLGU2W121MELA
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR LGU 450V 120muF ±20% 0.984Dia 25.00mm
KYOCERA AVXLGU2W121MELB
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR LGU 450V 120muF ±20% 1.181Dia 30.00mm
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR MXG 450V 120muF ±20% 0.984Dia 25.00mm
Cornell Dubilier381LX121M400J022
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 420V, 20% +Tol, 20% -Tol, 120uF, Through Hole Mount
Descrizioni
Descrizioni di United Chemi-Con EKMM451VSN121MR25S fornite dai suoi distributori.
Cap Aluminum 120uF 450V 20% (30 X 25mm) Snap-In 10mm 800mA 3000h 105C
SERIES: KMM-LU; VOLT: 450; CAP: 120; DIA X LENGTH: 29X25; PACKAGING: SNAP-IN
CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP TH