TE Connectivity 352191RFT
Res Thick Film 2512 91 Ohm 1% 2W ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive
Production
Richiedi un campioneScheda dati
Prezzo e stock
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TE Connectivity 352191RFT.
Electro Sonic
Datasheet7 pagine6 anni fa
TE Connectivity
Master Electronics
element14 APAC
Sager Electronics
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-66.04%
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
SnapEDA
SimboloImpronta
Scarica
TraceParts
3DScarica
Il sito del partner si aprirà in una nuova scheda quando si scaricano i modelli CAD
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2016-05-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 2 days ago)
Parti correlate
PanasonicERJ-1TNF91R0U
Res Thick Film 2512 91 Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Yageo GroupRC2512FK-0791RL
1W Thick Film Resistors ±100ppm/℃ ±1% 91Ω 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERJ-U1TF91R0U
Res Thick Film 2512 91 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
TE Connectivity352191RFT
Yageo GroupAC2512FK-0791RL
Res Thick Film 2512 91 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Epoxy Pad SMD Automotive T/R
TE Connectivity2-2176070-5
2W Thick Film Resistors ±100ppm/℃ ±1% 100Ω 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Descrizioni
Descrizioni di TE Connectivity 352191RFT fornite dai suoi distributori.
Res High Power Thick Film 2512 91 Ohm 1% 2W ±200ppm/°C Molded Emboss T/R
Avnet Japan
RESISTOR, THICK FILM, RES 91 OHMS, PWR-RTG 2 W, TOL 1%,SMT,2512,TCR 100 PPM/DEGC, TR
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 2W, 91ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2512
3521 Series 2512 91 Ohm 1% 2W ±200ppm/°C Surface Mount Power Resistor
Surface Mount Resistors, Power Resistor, 2 Termination, 2512, Taped & Reeled, 1 %, Thick Film, Resistance Class Up to 1kΩ, 91 Ω, 2 W, CGS 3521
RES, 91R, 1%, 2W, 2512, THICK FILM; Resistance:91ohm; Resistance Tolerance:± 1%; Power Rating:2W; Resistor Case / Package:2512 ^6432 Metric]; Resistor Technology:Thick Film; Resistor Type:High Power; Product Range:3521 S
RES, 91R, 1%, 2W, 2512; Resistor Case Style: 2512 [6432 Metric]; Resistance: 91ohm; Product Range: 3521 Series; Voltage Rating: 250V; Resistor Element Material: -; P; Available until stocks are exhausted Alternative available
3521 91R 1% 2W Resistance Value: 91 Ω Element Type: Thick Film Resistor Type: Power Resistor Passive Component Tolerance: 1 % Package Size Code: 2512 Smd Power Resistor: 2 Watt & 3521 Series | 91 Ω Thick Film Power Resistor 1 % | Part Number: 352191RFT | Internal Number: 2-2176070-4 | TE Connectivity | CGS