TE Connectivity 3100-30U10999CG
Electromechanical Relay 3PST-NO-DM 40A 208/240VAC
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TE Connectivity 3100-30U10999CG.
Datasheet38 pagine6 anni fa
Master Electronics
DigiKey
Supply Chain
Introduction Date2014-08-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 years ago)
LTB Date2023-12-30
LTD Date2024-07-30
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 2 years ago)
Parti correlate
TE Connectivity3100-30U9999CY
Electromechanical Relay 3PST-NO-DM 40A 208/240VAC 720Ohm Flange Mount
TE Connectivity3100-30U9999CG
Power/Signal Relay, 3 Form X, 3PST-NO-DM, Momentary, 30A (Contact), AC Input, Panel Mount
TE Connectivity6-1611010-2
Electromechanical Relay 120VAC 180Ohm 50A 3PST-NO-DM(95.25x75.44x76.2)mm Panel Contactor Relay