TDK NLV32T-3R3J-PF
Inductor General Purpose Unshielded Wirewound 3.3uH 5% 7.96MHz 30Q-Factor 260mA 1210 T/R
NRND
Pagina del produttoreScheda dati
Prezzo e stock
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TDK NLV32T-3R3J-PF.
IHS
Datasheet10 pagine8 anni fa
TDK
Newark
Arrow Electronics
TME
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-1.10%
Modelli CAD
Scarica il simbolo TDK NLV32T-3R3J-PF, l'impronta e i modelli STEP 3D dai nostri partner di fiducia.
FONTEeCADmCADFILE
Component Search Engine
SimboloImpronta
3DScarica
SnapEDA
Impronta
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2003-08-26
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 3 years ago)
LTB Date2026-03-31
LTD Date2026-09-30
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (NOT RECOMMENDED FOR NEW DESIGN) (Last Updated: 3 years ago)
Parti correlate
TAIYO YUDENLBM2016T3R3J
Inductor RF Wirewound 3.3uH 5% 7.96MHz 30Q-Factor Ferrite 0.29A 0.884Ohm DCR 0806 T/R
General Purpose Inductor, 3.3uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1008
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 3.3uH 5% 7.96MHz 30Q-Factor Ferrite 185mA 1.9Ohm DCR 1008 T/R
Ind Chip Molded Wirewound 3.3uH 5% 7.96MHz 30Q-Factor Ferrite 185mA 1008 Blister Plastic T/R
General Purpose Inductor, 3.3uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 2520/1008
Inductor RF Chip Wirewound 3.3uH 5% 7.9MHz 22Q-Factor Ceramic 290mA 3.4Ohm DCR 1008 T/R
Descrizioni
Descrizioni di TDK NLV32T-3R3J-PF fornite dai suoi distributori.
General Purpose Inductor, 470uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1210
Fixed inductor 3225 3.3µH ±5% 260mA 3.20 x 2.50mm 2.20mm 1.2Ω 60MHz 30@7.96MHz
NLV Series 1210 3.3 uH ±5% 260 mA 1.2 Ohm SMT Molded Wirewound Inductor
INDUCTOR, 3.3UH, 1210 CASE; Inductance: 3.3µH; Product Range: NLV Series; DC Current Rating: 260mA; High Frequency Inductor Case: 1210 [3225 Metric]; Inductor Construction: Wirewound; DC Resistance Max: 1.2ohm; Inductance Tole