TDK NL453232T-181J-PF
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 180uH 5% 796KHz 40Q-Factor 102mA 9.5Ohm DCR 1812 T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TDK NL453232T-181J-PF.
LTB Date2022-03-31
LTD Date2022-09-30
Manufacturer Lifecycle StatusOBSOLETE (Last Updated: 3 years ago)
Parti correlate
Ind Chip Molded Bobbin Core 180uH 5% 796KHz 40Q-Factor Ferrite 102mA 1812 T/R
General Purpose Inductor, 180uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1812
General Purpose Inductor, 180uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 4532/1812
General Purpose Inductor, 180uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering,, 3225/1210
Ind RF Chip Unshielded Wirewound 180uH 5% 796kHz 20 Q-Factor Ferrite 60mA T/R
Descrizioni
Descrizioni di TDK NL453232T-181J-PF fornite dai suoi distributori.
INDUCTOR, 180UH, 0.102A, 5%, 5MHZ, 1812; Product Range:TDK - NL Series; Inductan
Wirewound Inductor, 180 uH, 9.5 Ohm, ± 5%, 5 MHz, 102 mA, 1812 [4532 Metric]
General Purpose Inductor, 180uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1813
IND RF WIREWOUND 180UH 5% 796KHZ 1812 SMD
INDUCTOR, 180UH, 0.102A, 5%, 5MHZ, 1812; Product Range:TDK - NL Series; Inductance:180µH; Inductance Tolerance:± 5%; Inductor Case Style:1812 [4532 Metric]; Self Resonant Frequency Min:5MHz; DC Resistance Max:9.5ohm; DC Current Rating:102mA; Inductor Construction:Wirewound