TDK FK24X7R1H334KN000
Cap Ceramic 0.33uF 50V X7R 10% Radial 5mm 125C Bulk
NRND
Pagina del produttoreScheda dati
Prezzo e stock
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TDK FK24X7R1H334KN000.
TDK
Datasheet22 pagine13 anni fa
IHS
JRH Electronics
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-4.21%
Stock
45,721
Authorized Distributors
4
Capacitance
330 nF
330 nF
330 nF
Voltage Rating (DC)
50 V
50 V
50 V
Tolerance
Height
5.5 mm
5.5 mm
5.5 mm
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.23.00.60
Introduction Date2009-03-27
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (NOT RECOMMENDED FOR NEW DESIGN) (Last Updated: 3 years ago)
Descrizioni
Descrizioni di TDK FK24X7R1H334KN000 fornite dai suoi distributori.
MLCC with Dipped Radial Lead, Capacitance=0.33μF, LxWxT:4.5x5.5x2.5mm, Lead pitch:5mm
Ceramic Capacitor, Ceramic, 50V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.33uF, Through Hole Mount, 1810
Mlcc,x7R,50V,0.33Μf,±10%,5Mm/Bulk Rohs Compliant: Yes |Tdk FK24X7R1H334KN000