TDK B32674D1684K
Film Capacitor, Polypropylene, 750V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.68uF, Through Hole Mount
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TDK B32674D1684K.
Mouser
Datasheet7 pagine18 anni fa
Factory Futures
RS (Formerly Allied Electronics)
Future Electronics
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.80
Introduction Date2006-06-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
Parti correlate
Film Capacitor, Polypropylene, 875V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.68uF, Through Hole Mount
Cap Film 0.033uF 305VAC PP 10% 13 X 4 X 9mm RDL 10mm Bulk
Film Capacitor, Polypropylene, 760V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.68uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR463N368050M2K
Film Capacitor, Polypropylene, 630V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.68uF, Through Hole Mount
X2 Class AEC-Q200 Metallized Polypropylene Film Capacitor, 680nF, 310VAC, 630VDC, 10%
Descrizioni
Descrizioni di TDK B32674D1684K fornite dai suoi distributori.
Capacitor,PP Metallized,Cap 0.68uF,Tol 10%,Vol-Rtg 750VDC,Radial,ESR 0.0233 Ohms
Cap Film 0.68uF 750V PP 10% (31.5 X 11 X 19mm) Radial Plastic Rectangular Can 27.5mm 0.0347 Ohm 105C Automotive Bulk
B32674 Series 750 V 0.68 uF ±10% LS=27.5 mm DC Link Metallized PP Film Capacitor
DC Link Capacitors 0.68uF 900volts 10% 27.5mmL/S 0.8mmL/D
CAP FILM 0.68UF 10% 750VDC RAD