TDK B32671P4684K000
Film Capacitor, Polypropylene, 450V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.68uF, Through Hole Mount
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TDK B32671P4684K000.
TDK
Datasheet28 pagine5 anni fa
Newark
Ciiva
EPCOS
Supply Chain
Country of OriginBrazil, India, Mainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2012-12-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Parti correlate
Yageo GroupR46KR368000M1K
Film Capacitor, Polypropylene, 560V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.68uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR46KN368050M2K
Yageo GroupR46KR368050M1K
Film Capacitor, Polypropylene, 520V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.68uF, Through Hole Mount
Cap Film 0.68uF 450V PP 10%( 18 X 9 X 17.5mm) Radial 15mm 125C Automotive Bulk
Film Capacitor, Polypropylene, 400V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.68uF, Through Hole Mount
Descrizioni
Descrizioni di TDK B32671P4684K000 fornite dai suoi distributori.
Cap Film 0.68uF 450V PP 10% (13 X 7 X 16mm) Radial Wound 10mm 125C Automotive AEC-Q200 Bulk
Metallized Polypropylene Capacitors (MKP/MFP), 0.68uF, 450V DC, 7mm(W) x 16mm(H) x 13mm(L)
Film Capacitor, B32671P Series, 0.68 F, 10%, Pp (Polypropylene), 450 V Rohs Compliant: Yes |EPCOS (TDK) B32671P4684K000
FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 10% 680nF 450V