TDK B32521C1334J
Cap Film 0.33uF 100V PET 5%( 13 X 4 X 7mm) Radial Stacked 10mm 125C Automotive AEC-Q200 Bulk
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TDK B32521C1334J.
IHS
Datasheet45 pagine12 anni fa
element14 APAC
Future Electronics
Newark
DigiKey
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+0.00%
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
Parti correlate
Cap Film 0.33uF 100V PET 5% (7.3 X 3.5 X 8mm) Radial Stacked 5mm 125C Automotive Bulk
Cap Film 0.33uF 100V PET 5% (7.3 X 3.5 X 8mm) Radial Stacked 5mm 125C Automotive T/R
Cap Film 0.33uF 100V PET 5% (10 X 4 X 8.5mm) Radial Stacked 7.5mm 125C Automotive T/R
Yageo GroupR82EC3330AA70J
Film Capacitor, Polyester, 100V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.33uF, Through Hole Mount
PanasonicECQ-V1334JM
Cap Film 0.33uF 100V PET 5% (10.2 X 4.8 X 10mm) Radial 7.5mm 105°C Bulk
Yageo GroupR82EC3330DQ70J
Descrizioni
Descrizioni di TDK B32521C1334J fornite dai suoi distributori.
Epcos 330nF +/-5% 100 VDC; 63 V ac; B32521 Thru Hole Polyester Film Capacitor
Dielectric Type:Metallized Pet Stacked; Capacitor Case/Package:Radial Box - 2 Pin; Capacitance:0.33Μf; Capacitance Tolerance:± 5%; Voltage(Ac):63V; Voltage(Dc):100V; Capacitor Mounting:Through Hole; Capacitor Terminals:Pc Pin Rohs Compliant: Yes |EPCOS (TDK) B32521C1334J.
CAPACITOR, POLYESTER, 330NF; Capacitance:0.33µF; Capacitance Tolerance:± 5%; Capacitor Dielectric Type:Polyester (PET); Voltage Rating:100V; Life Time @ Temperature:2000 hours @ 100°C; Capacitor Case Style:-; Capacitor Terminals:Radial Leaded; Lead Spacing:10mm; Operating Temperature Range:-55°C to +125°C; SVHC:No SVHC (19-Dec-2011)