Silicon Lab 511FBA100M000BAG
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Silicon Lab 511FBA100M000BAG.
IHS
Datasheet31 pagine4 anni fa
Silicon Lab
Newark
element14 APAC
Arrow.cn
Parti correlate
Silicon Lab510FBA100M000AAG
Differential/single-ended; single frequency XO; OE pin 2 (pin 1 for CMOS); 0.1-250 MHz
CTS ComponentsCB2V53I100M0000
CB2V5 Series 100 MHz 7 x 5 mm 2.5 V ±50 ppm SMT HCMOS/TTL Clock Oscillator
Silicon Lab511FBA106M250BAG
SMD Crystal Oscillator 106.25MHz 2.5V 15pF 6-Pin SMD Tray
Silicon Lab511FBA106M250AAG
ECS InternationalECS-3518-1000-B-TR
ECS 3518 Series 3.2 x5 x1.3 mm 100 MHz 1.8 V ±50 ppm 0 to +70°C Clock Oscillator
Oscillator XO 100MHz ±50ppm CMOS 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
Descrizioni
Descrizioni di Silicon Lab 511FBA100M000BAG fornite dai suoi distributori.
Oscillator XO 100MHz ±50ppm LVDS 52% 2.5V 6-Pin SMD Tray
Compliant Surface Mount 3.2004 mm 1.27 mm 5.0038 mm 100 MHz Unknown
LVDS Output Clock Oscillator, 100MHz Nom
XTAL OSC XO 100.0000MHZ LVDS SMD
OSC, 100MHZ, ±50PPM, 2.5V, SMD; Frequency Nom: 100MHz; Frequency Stability + / -: 50ppm; Oscillator Case: SMD, 5mm x 3.2mm; Supply Voltage Nom: 2.5V; Product Range: Si511 Series; Operating Temperature Min: -40°C; Operating Temperature Max: 85°C; Oscillator Output Compatibility: LVDS; Frequency: 100MHz; Frequency Stability: ± 50ppm; Load Capacitance: 15pF; No. of Pins: 6Pins; Oscillator Mounting: SMD; Supply Voltage Max: 2.75V; Supply Voltage Min: 2.25V