Samtec TCSD-05-D-10.00-01-F-N
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 10 Positions, 10 , 254 mm, 2 mm, TCSD Series
Production
Richiedi un campioneScheda dati
Prezzo e stock
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Samtec TCSD-05-D-10.00-01-F-N.
Samtec
Datasheet1 pagina8 anni fa
Technical Drawing3 pagine10 anni fa
Electro Sonic
Sager Electronics
Newark
JRH Electronics
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-6.45%
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
Parti correlate
Ribbon Cables / IDC Cables IDC Socket Cable Assemblies, 2.00mm Pitch
Ribbon Cable, IDC Receptacle to Free End, 16 Positions, 12 ", 305 mm, 2 mm, TCSD Series"
Ribbon Cable, IDC Receptacle to Free End, 20 Positions, 15 ", 381 mm, 2 mm"
Cable Assembly Flat Ribbon 0.15m 28AWG 6 POS Picoflex IDT to 6 POS Picoflex IDT F-F IDT-IDT Bag
Cable Assembly 0.15m 28AWG 1.27mm 10 to 10 POS Picoflex to Picoflex F-F Picoflex® Bag
Cable Assembly Flat Ribbon 0.1m 28AWG 8 POS Picoflex IDT to 8 POS Picoflex IDT F-F IDT-IDT Bag
Descrizioni
Descrizioni di Samtec TCSD-05-D-10.00-01-F-N fornite dai suoi distributori.
Cable Assembly Flat Ribbon 0.254m 28AWG IDC Connector to IDC Connector 10 to 10 POS SKT-SKT IDT-IDT Bulk
CABLE ASSY, 10POS, IDC RCPT-RCPT, 254MM;
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMBLY
SAMTEC, INC TCSD-05-D-10.00-01-F-N
Cable Assy, Idc Rcpt-Idc Rcpt, 10P, 10"; Connector To Connector:Idc Receptacle To Idc Receptacle; No. Of Positions:10Positions; Cable Length - Imperial:10"; Cable Length - Metric:254Mm; Connector Pitch:2Mm; Cable Pitch:1Mm Rohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. TCSD-05-D-10.00-01-F-N