Samtec TCSD-10-S-15.00-01-F-N
Ribbon Cable, IDC Receptacle to Free End, 20 Positions, 15 ", 381 mm, 2 mm"
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Samtec TCSD-10-S-15.00-01-F-N.
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-0.23%
Parti correlate
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 10 Positions, 3 , 76.2 mm, 2 mm, TCSD Series
Cable Assembly 0.05m 28AWG 1mm 20 to 20 POS IDC Connector to IDC Connector F-F TIGER EYE™ Bulk
Ribbon Cable, IDC Receptacle to IDC Receptacle, 20 Positions, 3 , 76.2 mm, 2 mm, TCSD Series
Cable Assembly Flat Ribbon 0.15m 28AWG 6 POS Picoflex IDT to 6 POS Picoflex IDT F-F IDT-IDT Bag
Cable Assembly 0.15m 28AWG 1.27mm 10 to 10 POS Picoflex to Picoflex F-F Picoflex® Bag
Cable Assembly Flat Ribbon 0.1m 28AWG 8 POS Picoflex IDT to 8 POS Picoflex IDT F-F IDT-IDT Bag
Descrizioni
Descrizioni di Samtec TCSD-10-S-15.00-01-F-N fornite dai suoi distributori.
Cable Assembly 0.381m 28AWG 1mm 20 POS IDC Connector F TIGER EYE™ Bulk
Cable Assembly, Idc, 20 Conductor, 15", Grey; Connector To Connector:Idc Receptacle To Free End; No. Of Positions:20Positions; Cable Length - Imperial:15"; Cable Length - Metric:381Mm; Connector Pitch:2Mm; Cable Pitch:1Mm Rohs Compliant: Yes |Samtec, Inc. TCSD-10-S-15.00-01-F-N