Panasonic ECOS1CP473EA
Cap Aluminum 47000uF 16V 20% (35 X 40mm) Snap-In 10mm 0.021 Ohm 7470mA 3000h 85°C Bulk
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Panasonic ECOS1CP473EA.
Factory Futures
Datasheet9 pagine15 anni fa
Master Electronics
DigiKey
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00.40
Introduction Date2001-02-22
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2015-03-31
LTD Date2015-06-30
Parti correlate
Cornell Dubilier380LX473M016A042
Capacitors, Aluminum Electrolytic, Snap In 47000uF 16V 20% | Cornell-Dubilier 380LX473M016A042
NichiconLLS1C473MELC
Cap Aluminum Lytic 47000uF 16V 20% (35 X 40mm) Snap-In 10mm 6890mA 3000h 85C Bulk
Cornell Dubilier380LX473M016K052
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR 380LX 16V 47000muF ±20% 1.181Dia 30.00mm
Cornell Dubilier381LX473M016A452
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR 381LX 16V 47000muF ±20% 1.378Dia 35.00mm
NichiconLLS1C473MELB
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR LLS 16V 47000muF ±20% 1.181Dia 30.00mm
NichiconLGU1C473MELC
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR LGU 16V 47000muF ±20% 1.378Dia 35.00mm
Descrizioni
Descrizioni di Panasonic ECOS1CP473EA fornite dai suoi distributori.
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 16V, 20% +Tol, 20% -Tol, 47000uF, Through Hole Mount
AL Lyt Snap-in TSUP, 85C, Std Term 16WV, 47000uF, 35x40mm
CAPACITOR 47000UF 16V ELECT TSUP