onsemi NZQA6V8XV5T1G
ESD Suppressor Diode TVS Uni-Dir 4.3V 6.8Vbr 12.5Vc 5-Pin SOT-553 T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per onsemi NZQA6V8XV5T1G.
HQonline
Datasheet4 pagine19 anni fa
IHS
Farnell
Future Electronics
Newchip Electronics Limited
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-0.10%
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
EE Concierge
SimboloImpronta
SnapEDA
Impronta
3DScarica
Il sito del partner si aprirà in una nuova scheda quando si scaricano i modelli CAD
Parti alternative
Questo componente
Parti alternative
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
6
Polarity
Unidirectional
Unidirectional
Number of Unidirectional Channels
4
Number of Bidirectional Channels
Breakdown Voltage
6.8 V
6.8 V
Clamping Voltage
12.5 V
12.5 V
Peak Pulse Power
100 W
100 W
Peak Pulse Current
8 A
8 A
Supply Chain
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2003-02-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
Parti correlate
onsemiSMF05CT2G
TVS DIODE 5VWM 12.5VC SOT363 / ESD Suppressor Diode TVS Uni-Dir 5V 6-Pin SC-88 T/R