onsemi FDMS86202ET120
N-Channel Shielded Gate PowerTrench® MOSFET 120V, 102A, 7.2mΩ
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per onsemi FDMS86202ET120.
Farnell
Datasheet0 pagine0 anni fa
Upverter
IHS
onsemi
Future Electronics
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-26.55%
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
EE Concierge
SimboloImpronta
Il sito del partner si aprirà in una nuova scheda quando si scaricano i modelli CAD
Supply Chain
Country of OriginPhilippines
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.29.00.95
Introduction Date2015-01-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
Parti correlate
STMicroelectronicsSTL110N10F7
N-channel 100 V, 0.005 Ohm typ., 107 A STripFET F7 Power MOSFET in a PowerFLAT 5x6 package
STMicroelectronicsSTH110N10F7-2
N-channel 100 V, 4.9 mOhm typ., 110 A STripFET F7 Power MOSFET in H2PAK-2 package
MOSFET Transistor, N Channel, 98 A, 120 V, 0.0066 ohm, 10 V, 3 V
Single N-Channel 100V 6 mOhm 120 nC HEXFET® Power Mosfet - D2PAK
InfineonIRFS4310ZPBF
STMicroelectronicsSTH130N10F3-2
N-channel 100 V, 7.8 mOhm typ., 120 A STripFET(TM) Power MOSFET in H2PAK-2 package
Descrizioni
Descrizioni di onsemi FDMS86202ET120 fornite dai suoi distributori.
Trans MOSFET N-CH 120V 13.5A 8-Pin Power QFN EP T/R
PT5 120/20V Nch Power Trench MOSFET - 8LD, PQFN, POWERCLIP SINGLE, JEDEC, MO-240, VARIATION AA, 5.
MOSFET N-CH 120V 13.5/102A PWR56 / N-Channel 120 V 13.5A (Ta), 102A (Tc) 3.3W (Ta), 187W (Tc) Surface Mount 8-PQFN (5x6)