NMB 3115PS-12T-B20-A00
AC Fans AC Axial Fan, 80x80x38mm, 115VAC, 24CFM, Flange Mount, Terminals
Obsolete
Pagina del produttoreScheda dati
Prezzo e stock
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per NMB 3115PS-12T-B20-A00.
Sager Electronics
Datasheet1 pagina8 anni fa
DigiKey
Supply Chain
Introduction Date2016-07-22
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
AC Fan Axial Ball Bearing 115V 80V to 130V 27CFM 22dB 92 X 92 X 26mm Middle Speed
AC Fan Axial Ball Bearing 115V 103V to 126V 25CFM 32dB 80 X 80 X 38mm Middle Speed
AC Fans AC Axial Fan, 80x80x38mm, 115VAC, 22CFM, Flange Mount, Terminals
AC Fans AC Axial Fan, 80x80x38mm, 115VAC, 27CFM, Flange Mount, Terminals
AC Fans AC Axial Fan, 80x80x38mm, 115VAC, 18CFM, Flange Mount, Terminals
AC Fan Ball Bearing 115V 0.15A/0.13A 14W/12W 50Hz/60Hz 2400RPM/2850RPM 24CFM/31CFM 32dB/36.5dB Flange Mount
Descrizioni
Descrizioni di NMB 3115PS-12T-B20-A00 fornite dai suoi distributori.
AC Fan, Axial Construction, 0.07A, 115V, 4.5W
Tubeaxial |Nmb Technologies 3115PS-12T-B20-A00
FAN AXIAL 80X38MM 115VAC TERM