KYOCERA AVX PCX1V680MCL1GS
CX Series 35 V 68 uF 10 x 10 mm SMT Polymer Aluminum Electrolytic Capacitor
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per KYOCERA AVX PCX1V680MCL1GS.
Future Electronics
Datasheet2 pagine3 anni fa
Datasheet2 pagine16 anni fa
Datasheet2 pagine4 anni fa
Newark
Farnell
Factory Futures
Nichicon SCT
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+0.00%
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
SnapEDA
Impronta
3DScarica
Supply Chain
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00
Introduction Date2011-09-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
KYOCERA AVXPCV1V680MCL1GS
Cap Aluminum Polymer 68uF 35VDC 20% (10 X 8mm) SMD 0.037 Ohm 1800mA 3000h 105C Automotive T/R
KYOCERA AVXPCV1H680MCL1GS
Cap Aluminum Polymer 68uF 50VDC 20% (10 X 12.7mm) SMD 0.029 Ohm 2600mA 3000h 105C Automotive T/R
United Chemi-ConHHXB350ARA680MF80G
HXB Series 35 V 68 uF 105°C Ø6.3 x 7.7 mm SMT Aluminum Polymer Capacitor
Cap Aluminum Polymer 68uF 16VDC 20% (6.3 X 6mm) SMD 0.03 Ohm 2200mA 5000h 105C Automotive T/R
United Chemi-ConHHXB500ARA680MHA0G
Aluminum Electrolytic Capacitor, Aluminum (solid Polymer)
Panasonic10SVPS68M
Cap Aluminum Polymer 68uF 10VDC 20% (6.3 X 5.9mm) SMD 0.03 Ohm 2200mA 5000h 105C T/R
Descrizioni
Descrizioni di KYOCERA AVX PCX1V680MCL1GS fornite dai suoi distributori.
68UF 35V POLYMER ALUM ELECTROLYTIC CAP 5101-1, CX SERIES 3000H 10(DIA.)X9.9MM
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (solid Polymer), 35V, 20% +Tol, 20% -Tol, 68uF, Surface Mount, 4141
Capacitor, Alum Elec, 68Uf, 35V, 20%, Smd; Capacitance:68Μf; Capacitance Tolerance:± 20%; Capacitor Mounting:Smd; Capacitor Terminals:Smd; Diameter:10Mm; Esr:0.03Ohm; Height:10Mm; Life Time @ Temperature:3000 Hours @ 125°C Rohs Compliant: Yes |Nichicon PCX1V680MCL1GS