NIC Components NACZ470M6.3V5X6.3TR13F
Smt Alum. Electrolytic Cap Rohs Compliant: Yes |Nic Components NACZ470M6.3V5X6.3TR13F
Future Electronics
NIC Components
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+0.00%
Supply Chain
Country of OriginJapan, Mainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00.20
Introduction Date2002-05-21
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2023-07-31
Parti correlate
United Chemi-ConEMVY500ADA470MF80G
Cap Aluminum Lytic 47uF 50V 20% (6.3 X 7.7mm) SMD 170mA 1000h 105°C Cardboard T/R
NIC ComponentsNACZ470M50V6.3X8TR13F
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR aluminum electrolytic capacitor 20% 47muF 50V
Smt Alum. Electrolytic Cap Rohs Compliant: Yes |Nic Components NACX470M16V6.3X5.5TR13F
United Chemi-ConEMVH250ADA470MF80G
Cap Aluminum Lytic 47uF 25V 20%( 6.3 X 7.7mm) SMD 0.9 Ohm 110mA 1000h 125C Automotive T/R
United Chemi-ConEMVH250ADA470MH63G
Cap Aluminum Lytic 47uF 25V 20%( 8 X 6.3mm) SMD 0.9 Ohm 110mA 1000h 125C Automotive T/R
47uF 35V 55mA@120Hz 700mΩ ±20% SMD,D6.3xL8mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS
Descrizioni
Descrizioni di NIC Components NACZ470M6.3V5X6.3TR13F fornite dai suoi distributori.
Aluminum Electrolytic Capacitors; Low ESR & Z; Higher Temperature Reflow Rated: NACZ (M1); V-Chip
NACZ Series 6.3 V 47 uF ±20 % 5 x 6.3 mm SMT Aluminum Electrolytic Cap
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 6.3V, 20% +Tol, 20% -Tol, 47uF, Surface Mount, 2121