NIC Components NACZ102M25V12.5X14TR15F
NACZ Series 1000 uF 25 V 20 % SMT V- Chip Aluminum Electrolytic Capacitor
Production
IHS
Datasheet7 pagine3 anni fa
Future Electronics
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
Restocked
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
Ultra Librarian
SimboloImpronta
Scarica
Il sito del partner si aprirà in una nuova scheda quando si scaricano i modelli CAD
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
NACK Series 1000 uF 10 V 20 % SMT V- Chip Aluminum Electrolytic Capacitor
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, 1000uF, Surface Mount, 5050
NIC ComponentsNAZK102M10V10X10.5LBF
Cap Aluminum Lytic 1000uF 10V 20% (10 X 10.5mm) SMD 0.08 Ohm 850mA 2000h 105C T/R
UG Series 1000 uF 50 V 85°C Ø18 x 21.5 mm SMT Aluminum Electrolytic Capacitor
UJ Series 1000 uF 50 V 105°C Ø18 x 21.5mm SMT Chip Aluminum Electrolytic Cap
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR TLV 35V 1000muF ±20% 0.630Dia 16.00mm
Descrizioni
Descrizioni di NIC Components NACZ102M25V12.5X14TR15F fornite dai suoi distributori.
Aluminum Electrolytic Capacitors; Low ESR & Z; Higher Temperature Reflow Rated: NACZ (M1); V-Chip
Aluminum aluminum electrolytic capacitor 20% 1mF 25V
Cap Aluminum Lytic 1000uF 25V 20% (12.5 X 14mm) SMD 0.9A 2000h 105C T/R