Murata XRCGB27M120F3A00R0
Crystal 27.12MHz ±30ppm (Tol) ±35ppm (Stability) 6pF 80Ohm Automotive 4-Pin SMD T/R
Production
Richiedi un campioneScheda dati
Prezzo e stock
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Murata XRCGB27M120F3A00R0.
Newark
Datasheet18 pagine4 anni fa
ODG (Origin Data Global)
Ciiva
Arrow.cn
TME
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-11.27%
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
Component Search Engine
SimboloImpronta
3DScarica
SnapEDA
Scarica
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.60.00.60
Introduction Date2015-03-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Parti correlate
ECS InternationalECS-250-20-5PXDU-F-TR
Crystal 25MHz ±30ppm (Tol) ±100ppm (Stability) 20pF FUND 30Ohm 2-Pin SMD
ECS InternationalECS-250-18-5PXDN-TR
Crystal 25MHz ±30ppm (Tol) ±100ppm (Stability) 18pF FUND 30Ohm 2-Pin SMD T/R
ECS InternationalECS-245.7-20-5PXDU-TR
Crystal 24.576MHz ±30ppm (Tol) ±100ppm (Stability) 20pF FUND 30Ohm 2-Pin SMD T/R
Crystal, Standard, 25 MHz, SMD, 11.5mm x 4.7mm x 4.2mm, 100 ppm, 18 pF, 30 ppm, ABLS
Crystal 24.576MHz ±30ppm (Tol) ±100ppm (Stability) 18pF FUND 40Ohm 2-Pin HC-49/US SMD T/R
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 27MHz Nom
Descrizioni
Descrizioni di Murata XRCGB27M120F3A00R0 fornite dai suoi distributori.
Crystal, Quartz, 27.12 MHz, SMD, 2mm x 1.6mm x 0.65mm, 35 ppm, 6 pF, 30 ppm, XRCGB_F_A
XRCGB Series 27.12 MHz 6 pF ±30 ppm 80 Ohm ESR SMT Crystal Unit
Fundamental Active ROHS3Compliant MHz Crystal Crystal 300muW 6pF 711.2mum -40C~125C
27.12MHz Surface Mount Crystal 6pF ±30ppm ±35ppm SMD2016-4P Crystals ROHS
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 27.12MHz Nom
CRYSTAL, 27.12MHZ, 6PF, SMD, 2MM X 1.6MM; Frequency Nom: 27.12MHz; Crystal Case: SMD, 2mm x 1.6mm; Frequency Stability + / -: 35ppm; Load Capacitance: 6pF; Frequency Tolerance + / -: 30ppm; Product Range: XRCGB Series; Operating Temperature Min: -40°C; Operating Temperature Max: 125°C; SVHC: No SVHC (15-Jan-2019)