Murata RDER71H224K1K1H03B
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.22uF, Through Hole Mount, 1812
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Murata RDER71H224K1K1H03B.
Trend di 3 mesi:
+2.72%
SimboloImpronta
SnapEDA
SimboloImpronta
3DScarica
Parti correlate
RCE Radial Ceramic Capacitor 0.157Lx0.098W 4.00mmx2.50mm X7R ±10% 0.22muF
Cap Ceramic 0.22uF 50V X7R 10% Radial 5mm 125C Bulk Automotive AEC-Q200
Cap Ceramic 0.22uF 50V X7R 10% Radial 2.5mm 125C Automotive Ammo
卤10% 50V 220nF X7R Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS
Cap Ceramic 0.22uF 50V X7R 10% Radial 5mm 125C Tape and Box
Cap Ceramic 0.22uF 50V X7R 10% Radial 2.5mm 125C Tape and Box
Descrizioni
Descrizioni di Murata RDER71H224K1K1H03B fornite dai suoi distributori.
Cap Ceramic 0.22uF 50V X7R 10% Radial 5mm 125C Bulk
220nF ¡À10% X7R 50V 4.5mm*3.15mm*5mm
Radial RDE 50V 0.22muF ±10% X7R
CAP, 0.22UF, 50V, MLCC, RADIAL; Capacitance: 0.22µF; Voltage Rating: 50V; Product Range: RDE Series; Capacitance Tolerance: ± 10%; Capacitor Terminals: Radial Leaded; Dielectric Characteristic: X7R; Lead Spacing: 5mm; Operating