Murata LQW2BASR68J00L
General Purpose Inductor, 0.68uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 2015/0805
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Murata LQW2BASR68J00L.
element14 APAC
Datasheet3 pagine14 anni fa
Ciiva
Geoflip
Arrow.cn
Future Electronics
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+13.89%
SimboloImpronta
SnapEDA
SimboloImpronta
3DScarica
Introduction Date2010-08-26
Parti correlate
General Purpose Inductor, 0.68uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0805
Wirewound Inductor, 680 nH, 2.05 ohm, 300 MHz, 190 mA, 0805 [2012 Metric], AISC-0805 Series
Ind RF Chip Shielded Multi-Layer 680nH 5% 25MHz 25Q-Factor Ferrite 150mA 0805
Inductor RF Wirewound 0.68uH 5% 25.2MHz 45Q-Factor Ceramic 0.4A 1.55Ohm DCR 1008 T/R
General Purpose Inductor, 0.68uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 2520/1008
Descrizioni
Descrizioni di Murata LQW2BASR68J00L fornite dai suoi distributori.
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 0.68uH 5% 25MHz 23Q-Factor Non Magnetic 0.19A 2.2Ohm DCR 0805 T/R
LQW2 Series 0805 680 nH ±5 % 190 mA 2.2 Ohm SMT Unshielded Wirewound Inductor
Fixed Inductor 0805 680nH ±5% 190mA 2.2Ω 250MHz 23@50MHz
INDUCTOR, 680NH, +/-5%, WOUND; Inductance: 680nH; Product Range: -; DC Current Rating: 190mA; High Frequency Inductor Case: 0805 [2012 Metric]; Inductor Construction: Wirewound; DC Resistance Max: 2.2ohm; Inductance Tolerance: