Murata LQW15AN19NG00D
Inductor RF Chip Wirewound 19nH 2% 100MHz 25Q-Factor 370mA 270mOhm DCR 0402 Paper T/R
Production
Richiedi un campioneScheda dati
Prezzo e stock
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Murata LQW15AN19NG00D.
element14 APAC
Datasheet14 pagine9 anni fa
Geoflip
Ciiva
Arrow.cn
TME
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+19.61%
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
EE Concierge
SimboloImpronta
SnapEDA
SimboloImpronta
Scarica
Il sito del partner si aprirà in una nuova scheda quando si scaricano i modelli CAD
Parti alternative
Questo componente
Parti alternative
Price @ 1000
Stock
18,812
Authorized Distributors
6
Inductance
19 nH
19 nH
Tolerance
2 %
2 %
Current Rating
370 mA
370 mA
Shielding
Unshielded
Unshielded
DC Resistance (DCR)
270 mΩ
270 mΩ
Q Factor
25
Test Frequency
250 MHz
250 MHz
Supply Chain
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2004-08-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusIN PRODUCTION (Last Updated: 5 years ago)
Parti correlate
Inductor RF Chip Wirewound 20nH 2% 100MHz 25Q-Factor 370mA 270mOhm DCR 0402 Paper T/R
Inductor RF Chip Wirewound 18nH 2% 100MHz 25Q-Factor 370mA 270mOhm DCR 0402 Paper T/R
General Purpose Inductor, 0.019uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
General Purpose Inductor, 0.019uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1608/0603
General Purpose Inductor, 0.018uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
Ind Chip Wirewound 18nH 2% 250MHz 50Q-Factor Ceramic 600mA 0805 T/R
Descrizioni
Descrizioni di Murata LQW15AN19NG00D fornite dai suoi distributori.
General Purpose Inductor, 0.019uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
LQW Series 0402 19 nH ±2% 370 mA Wirewound Unshielded RF Inductor
High Frequency Inductance 270mΩ 19nH ±2% 370mA 4.5GHz 0.50mm 1.00 x 0.60mm 0402
Inductor, 19Nh, 0.37A, 0402, Unshielded; Inductance:19Nh; Product Range:Lqw15An_00 Series; Dc Current Rating:370Ma; High Frequency Inductor Case:0402 [1005 Metric]; Inductor Construction:Unshielded; Dc Resistance Max:0.27Ohm; Rohs Compliant: Yes |Murata Manufacturing Co., Ltd. LQW15AN19NG00D