Murata LQH43MN122K03L
General Purpose Inductor, 1200uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 4532/1812
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Murata LQH43MN122K03L.
_legacy Avnet
Datasheet3 pagine15 anni fa
Datasheet3 pagine17 anni fa
Ciiva
Geoflip
iiiC
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
EE Concierge
SimboloImpronta
TraceParts
3DScarica
Il sito del partner si aprirà in una nuova scheda quando si scaricano i modelli CAD
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusIN PRODUCTION (Last Updated: 5 years ago)
Parti correlate
General Purpose Inductor, 1200uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1211
Inductor Power Molded/Unshielded Wirewound 1200uH 10% 1KHz 0.045A 48Ohm DCR 1812 T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 1200uH 10% 1KHz 28Q-Factor Ferrite 0.17A 6.8Ohm DCR T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 1200uH 10% 1KHz 31Q-Factor Ferrite 0.21A 4.2Ohm DCR T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 1200uH 10% 1KHz 0.15A 9Ohm DCR AXL T/R
Descrizioni
Descrizioni di Murata LQH43MN122K03L fornite dai suoi distributori.
Inductor General Purpose Chip Unshielded Wirewound 1.2mH 10% 1KHz 40Q-Factor Ferrite 45mA 30Ohm DCR 1812 Embossed T/R
WIREWOUND INDUCTOR, 1200UH, 0.05A, 1812;
FIXED IND 1.2MH 45MA 30 OHM SMD
LQH43 1812 (4532Metric) 0.177Lx0.126W 4.50mmx3.20mm 1.2mH