Microchip DSC6101JI2A-026.0000T
MEMS Crystal Oscillator 26MHz 1.8V/2.5V/3.3V 10pF 4-Pin VLGA T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Microchip DSC6101JI2A-026.0000T.
Microchip
Datasheet24 pagine8 anni fa
Master Electronics
Stock
55,834
Authorized Distributors
1
Frequency
26 MHz
26 MHz
Frequency Stability
25 ppm
25 ppm
Max Supply Current
3 mA
3 mA
Supply Chain
Projected EOL Date2025-09-19
Country of AssemblyThailand
Country of FabricationSingapore
Manufacturer Lifecycle StatusPHAS (Last Updated: 1 day ago)
Parti correlate
Oscillator MEMS 26MHz ±25ppm (Stability) 15pF HCMOS/LVCMOS 55% 1.8V 4-Pin PQFN SMD T/R
VDFN Ultra-low power MEMS Oscillator, lower jitter, Pin1=OE, standard drive
Oscillator MEMS 26MHz ±25ppm (Stability) 15pF HCMOS/LVCMOS 55% 1.8V 4-Pin QFN SMD T/R