MCC SMLJ26CA-TP
Trans Voltage Suppressor Diode, 3000W, 26V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per MCC SMLJ26CA-TP.
IHS
Datasheet8 pagine18 anni fa
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+0.00%
Parti alternative
Questo componente
Parti alternative
Price @ 1000
Stock
9,330
Authorized Distributors
3
Polarity
Bidirectional
Bidirectional
Number of Unidirectional Channels
Number of Bidirectional Channels
1
Breakdown Voltage
30.4 V
30.4 V
30.4 V
Clamping Voltage
42.1 V
42.1 V
42.1 V
Peak Pulse Power
3 kW
3 kW
3 kW
Peak Pulse Current
71.2 A
71.2 A
71.2 A
Supply Chain
Country of OriginMainland China, Vietnam
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2007-03-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Parti correlate
LittelfuseSMDJ26CA
SMDJ Series 26 V 3000 W Surface Mount Bi-Directional TVS Diode - DO-214AB
Littelfuse3KP26CA
Trans Voltage Suppressor Diode, 3000W, 26V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon
LittelfuseSMDJ26CA-T7
BournsSMLJ26CA
BournsSMLJ22CA
Trans Voltage Suppressor Diode, 3000W, 22V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
BournsSMLJ24CA
77.2A 3kW 38.9V 26.7V Bidirectional 24V SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
Descrizioni
Descrizioni di MCC SMLJ26CA-TP fornite dai suoi distributori.
TVS Diode Single Bi-Dir 26V 3KW 2-Pin SMC T/R
TVS DIODE 26VWM 42.1VC DO214AB
3KW 71.2A 42.1V 28.9V SMC(DO-214AB) 2.62mm