Littelfuse SPHV15-01ETG
Tvs Diode, Unidir, 28V, Sod-882 Rohs Compliant: Yes |Littelfuse SPHV15-01ETG
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Littelfuse SPHV15-01ETG.
IHS
Datasheet6 pagine3 anni fa
HQonline
element14 APAC
Future Electronics
Newark
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-43.15%
Parti alternative
Questo componente
Parti alternative
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
6
Polarity
Unidirectional
Unidirectional
Number of Unidirectional Channels
1
Number of Bidirectional Channels
Breakdown Voltage
16.7 V
Clamping Voltage
28 V
Peak Pulse Power
200 W
200 W
Peak Pulse Current
5 A
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2014-06-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
LittelfuseSMF17A
Tvs Smf 17V Uni, 7 T&r/ T&r Rohs Compliant: Yes |Littelfuse SMF17A
onsemiSMF18AT1
SOD-123F 1 Surface Mount 1 Zener Tvs Diode 20V 6.8A 200W -55C~150C TJ
LittelfuseSMF14A
SMF Series 200 W 14 V Uni-Directional Surface Mount TVS Diode - SOD-123FL
LittelfuseSMF15A
ESD protection diodes / TVS diodes; LITTELFUSE; SMF15A; 24.4 V; 8.2 A; 15 V; 16.7 V - 18.5 V
7.7A 26V 200W 17.8V 16V SMF ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
onsemiSMF14AT1G
200 Watt SOD-123FL Transient Voltage Suppressors, 14 V, Unidirectional
Descrizioni
Descrizioni di Littelfuse SPHV15-01ETG fornite dai suoi distributori.
SPHV Series 200 W 15 V Uni-Directional Surface Mount TVS Diode - SOD-882
ESD Suppressor TVS Uni-Dir 15V 2-Pin SOD-882 T/R Automotive AEC-Q101
TVS Diode Array Trans Voltage Suppressor Diode, 200W, 15V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, MO-236
200W Discrete Unidirectional TVS Diode | TVS DIODE 15V 28V SOD882
1A@80/20¦Ìs 22V 16.7V 15V@(MAX) Unidirectional SOD-882 TVS ROHS
5A@8/20us 200W 28V 16.7V 15V SOD-882 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
SPHV Series - SPHV Series 200W Discrete Unidirectional TVS Diode - Qualified to AEC-Q101, SOD882, RoHS
Littelfuse SCT
1Ch 200W 15V Undirectional TVS Diode
TVS Diode Arrays 1CH 15V 2000W UNI
TVS DIODE, UNIDIR, 28V, SOD-882;