KYOCERA AVX TCJA156M006R0300
Cap Tant Solid 15uF 6.3V A CASE 20% (3.2 X 1.6 X 1.6mm) SMD 3216-18 0.3 Ohm 125°C T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per KYOCERA AVX TCJA156M006R0300.
IHS
Datasheet13 pagine3 anni fa
Datasheet4 pagine13 anni fa
Farnell
element14 APAC
Supply Chain
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.21.00.50
Introduction Date2004-11-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Yageo GroupT491A156M006AT
Tantalum Capacitor, Polarized, Tantalum (dry/solid), 6.3V, 20% +Tol, 20% -Tol, 15uF, Surface Mount, 1206