KOA Speer RK73B1JTTD434J
Res Thick Film 0603 430K Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per KOA Speer RK73B1JTTD434J.
IHS
Datasheet2 pagine2 anni fa
element14 APAC
Trend di 3 mesi:
-3.37%
Resistance
430 kΩ
430 kΩ
430 kΩ
Tolerance
5 %
5 %
5 %
Power Rating
100 mW
100 mW
100 mW
Temperature Coefficient
200 ppm/°C
200 ppm/°C
200 ppm/°C
Supply Chain
Country of OriginJapan, Mainland China, Malaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2001-11-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Yageo GroupRC0603JR-07430KL
100mW Thick Film Resistors 75V ±100ppm/℃ ±5% 430kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupAC0603JR-07430KL
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.1W, 430000ohm, 75V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 0603
Yageo GroupRC0603JR-07470KL
RC Series 0603 0.1 W 470 kOhm ±5% ±100 ppm/°C SMT Thick Film Chip Resistor
Descrizioni
Descrizioni di KOA Speer RK73B1JTTD434J fornite dai suoi distributori.
100mW Thick Film Resistors 75V ±5% ±200ppm/℃ 430kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
RK73B 0603 0603 (1608Metric) Chip Resistor ±5% ±200ppm/C 430kOhms 0.1W 1/10W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 430000ohm, 75V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0603
SMD Resistor 0603 430KΩ ±5% 1/10W ±200ppm/℃
Resistor, 430K, 5%, 0.1W, 0603, THICK FILM; Resistor Case Style:0603 [1608 Metric]; Resistance:430kohm; Product Range:RK73B Series; Voltage