Yageo Group T525D227M010AHE025
Cap Tant Organic 220uF 10VDC D CASE 20% (7.3 X 4.3 X 2.8mm) SMD 7343-31 0.025 Ohm 125C T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Yageo Group T525D227M010AHE025.
IHS
Datasheet46 pagine2 anni fa
Arrow Electronics
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+0.00%
Parti alternative
Price @ 1000
Stock
2,756
Authorized Distributors
5
Capacitance
220 µF
220 µF
220 µF
Mount
Surface Mount
Surface Mount
Case/Package
2917
Voltage Rating (DC)
10 V
10 V
10 V
Tolerance
20 %
20 %
20 %
ESR (Equivalent Series Resistance)
25 mΩ
10 mΩ
10 mΩ
Leakage Current
220 µA
220 µA
Dissipation Factor
8 %
8 %
8 %
Supply Chain
Country of OriginMainland China, Mexico, USA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.21.00.50
Introduction Date2005-10-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 8 months ago)
Parti correlate
Cap Tant Solid 220uF 10V X CASE 20%( 7.3 X 4.3 X 4mm) Inward L SMD 7343-43 0.07 Ohm 125C Automotive T/R
Tantalum Capacitor, Polarized, Tantalum (dry/solid), 10V, 20% +Tol, 20% -Tol, 220uF, Surface Mount, 2917