ITT / Cannon CA3102E24-28S
MIL Series Connector, 24 Contact(s), Aluminum Alloy, Female, Solder Terminal, Receptacle
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per ITT / Cannon CA3102E24-28S.
IHS
Datasheet1 pagina7 anni fa
Farnell
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+109%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.20
Introduction Date2000-03-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
ITT / CannonMS3102R24-28PY
Conn MIL-C-5015 Circular PIN 24 POS Solder ST Box Mount 24 Terminal 1 Port
ITT / CannonMS3102R24-28PW
ITT / CannonMS3102R24-28PX
Amphenol IndustrialMS3102E28-11S
Conn MIL-DTL-5015 Circular SKT 22 POS Solder Cup ST Box Mount 22 Terminal 1 Port
Amphenol IndustrialMS3102R24-28P
Conn MIL-DTL-5015 Circular PIN 24 POS Solder Cup ST Box Mount 24 Terminal 1 Port
Conn MIL-DTL-5015 Circular SKT 24 POS Solder Cup ST Box Mount 24 Terminal 1 Port
Descrizioni
Descrizioni di ITT / Cannon CA3102E24-28S fornite dai suoi distributori.
Conn Circular SKT 24 POS Crimp ST Box Mount 24 Terminal 1 Port
Circular Connector, CA Series, Box Mount Receptacle, 24 Contacts, Solder Socket, Threaded, 24-28
Female Sockets,Receptacle,Threaded 24pin Aluminum Alloy 22A , , 41.32mm*44.45mm
CONN RCPT FMALE 24POS SOLDER CUP