Idec HW1L-M1F20QD-R-120V
Pushbutton Switch, DPST, Momentary, 10A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount
Production
Pagina del produttoreScheda dati
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Idec HW1L-M1F20QD-R-120V.
IHS
Datasheet62 pagine7 anni fa
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Lectro Components
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-17.08%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.90.35
Introduction Date2019-04-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
PUSHBUTTON SWITCH, 1NO-1NC, MOMENTARY, 24V LED, EXTD RED BTN, 22MM MNT, UL CSA
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, Screw Terminal, Panel Mount
22Mm Pushbutton Illuminated Rohs Compliant: Yes |Idec ALFW29911D-R-24V
Pushbutton Switch, DPST, Momentary, Screw Terminal, Panel Mount
Descrizioni
Descrizioni di Idec HW1L-M1F20QD-R-120V fornite dai suoi distributori.
Pushbutton Switches Pushbutton Illuminated 22mm Momentary Flush Round Red 2NO Contact 120V AC
22Mm Pushbutton Illuminated Rohs Compliant: Yes |Idec HW1L-M1F20QD-R-120V
IDEC Corporation HW1L-M1F20QD-R-120V Pushbutton; HW Series; Plastic Bzl; Flush; Illum; LED, 2NO, Mom, Red, 120VAC
Idec Corp 22Mm Pushbutton Illuminated
PUSHBUTTON, MOM, RED, FLUSH, 120V DI