Omron A22MR02M
Pushbutton Switch, DPST, Momentary, Screw Terminal, Panel Mount
Production
Pagina del produttoreScheda dati
Prezzo e stock
DistributorSKUMinPkg
North Star MicroNS-A22-MR-02MContatto
>1wk
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Omron A22MR02M.
IHS
Datasheet30 pagine10 anni fa
Master Electronics
Mouser
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.70.00
Introduction Date2001-11-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
LTB Date2018-03-31
LTD Date2018-06-30
Parti correlate
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, Screw Terminal, Panel Mount
Pushbutton Switch, DPST, Momentary, 10A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount-threaded
Descrizioni
Descrizioni di Omron A22MR02M fornite dai suoi distributori.
Switch Push Button N.C. DPST Mushroom Button 10A 440VAC 380VDC Momentary Contact Screw Panel Mount
Switches - 22mm Pushbutton DPST-NC MOM RND RED 40mm mushroom head