Epson FA-238 24.0000MB-C3
FA-238 Series 24 MHz ±50 ppm 18 pF -20 to +70°C Surface Mount Crystal Unit
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Epson FA-238 24.0000MB-C3.
Electro Sonic
Datasheet2 pagine10 anni fa
Datasheet0 pagine0 anni fa
IHS
Arrow.cn
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-5.86%
Supply Chain
Country of OriginJapan, Mainland China, Malaysia, Thailand
Introduction Date2008-03-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Parti correlate
Crystal 25MHz ±50ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 18pF FUND 50Ohm 4-Pin CSMD T/R
Crystal 25MHz ±50ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 16pF FUND 50Ohm 4-Pin CSMD T/R
Crystal 25MHz ±50ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 12pF FUND 50Ohm 4-Pin CSMD T/R
FA-238 Series 25 MHz ±50 ppm 10 pF -20 to +70°C Surface Mount Crystal Unit
Crystal 25MHz ±50ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 50Ohm 4-Pin CSMD T/R
HC49 SMD MHz Quartz Xtal / Metal, +/-50ppm @25C, +/-50ppm (-20 to 70C), 20pF
Descrizioni
Descrizioni di Epson FA-238 24.0000MB-C3 fornite dai suoi distributori.
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 30MHz Nom
18pF ¡À50ppm ¡À30ppm 24MHz 60¦¸ 3.2mm*2.5mm*700¦Ìm
MINI SMD XTL MHZ +/-50PPM 18.0PF 250TR