Diodes Inc. SBR10120CTL-13
Rectifier Diode, 1 Phase, 2 Element, 5A, 120V V(RRM), Silicon, TO-252
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Diodes Inc. SBR10120CTL-13.
IHS
Datasheet4 pagine14 anni fa
Trend di 3 mesi:
-0.11%
Introduction Date2012-02-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Rectifier Diode, Avalanche, 1 Phase, 1 Element, 6A, 600V V(RRM), Silicon, TO-252
Rectifier Diode, Avalanche, 1 Phase, 1 Element, 6A, 600V V(RRM), Silicon, TO-252AA
Diodes Inc.SBR10100CTL-13
Diode Super Barrier Rectifier 100V 10A Automotive 3-Pin(2+Tab) TO-252 T/R
Rectifier Diode, Schottky, 1 Phase, 1 Element, 5.5A, 60V V(RRM), Silicon
Rectifier Diode, Schottky, 1 Phase, 1 Element, 10A, 100V V(RRM), Silicon, TO-252AA
Diodes Inc.SBR6200CTL-13
Diode Super Barrier Rectifier 200V 6A 3-Pin(2+Tab) TO-252 T/R
Descrizioni
Descrizioni di Diodes Inc. SBR10120CTL-13 fornite dai suoi distributori.
Schottky Rectifier, 120 V, 10 A, Dual Common Cathode, TO-252 (DPAK), 3 Pins, 880 mV
Schottky Diode, 120V, 10A, To-252-3 Rohs Compliant: Yes |Diodes Inc. SBR10120CTL-13
Diode Super Barrier Rectifier 120V 10A 3-Pin(2+Tab) TO-252 T/R