Bourns PM2110-120K-RC
Ind High Current Wirewound 12uH 10% 1KHz Iron 11.3A Box
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Bourns PM2110-120K-RC.
IHS
Datasheet3 pagine7 anni fa
Newark
DigiKey
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+0.00%
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
Ultra Librarian
SimboloImpronta
Scarica
Il sito del partner si aprirà in una nuova scheda quando si scaricano i modelli CAD
Supply Chain
Country of OriginHonduras
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2000-10-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Parti correlate
Ind Power Choke 12uH 10% 1KHz Ferrite 11.4A Radial Bulk
Ind Power 12uH 10% 1KHz Ferrite 8.21A Axial Bulk
High Current RF Choke Bobbin Core 12uH 10% 1KHz Ferrite 9A 0.011Ohm DCR RDL
Ind Power 12uH 10% 1KHz Ferrite 9A Radial Bulk
Inductor Power Wirewound 12uH 10% 1KHz 50Q-Factor Ferrite 3.1A 0.05Ohm DCR RDL Bag
Inductor, ferrite,12Uh,10+% Tol,10-% Tol Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. RLB0712-120KL
Descrizioni
Descrizioni di Bourns PM2110-120K-RC fornite dai suoi distributori.
General Purpose Inductor, 12uH, 10%, 1 Element, Iron-Core, SMD, 1210
FIXED IND 12UH 11.3A 7 MOHM SMD
1KHz 11.3A 12¦ÌH 7m¦¸ ¡À10% SMD,25.4X30.5MM , 30.5mm*25.4mm*14.48mm
Power Inductor, 12Uh, 11.3A, 10%, Full Reel; Product Range:Pm2110 Series; Inductance:12Μh; Rms Current (Irms):11.3A; Dc Resistance Max:0.007Ohm; Inductance Tolerance:± 10%; Product Length:30.5Mm; Product Width:25.4Mm Rohs Compliant: Yes |Bourns Jw Miller PM2110-120K-RC