Bourns CAY17-510JALF
Res Thick Film Array 51 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±250ppm/C BUS 10-Pin 1206(8 X 0603) Convex SMD T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Bourns CAY17-510JALF.
Electro Sonic
RS (Formerly Allied Electronics)
Introduction Date2006-04-11
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Res Thick Film Array 56 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±250ppm/C BUS 10-Pin 1206(8 X 0603) Convex SMD T/R
Yageo GroupYC158TJR-0756RL
Network Chip Resistor Thick Film 56Ohm 5% BUS Molded 10-Pin 1206 Convex Paper T/R
Yageo GroupYC158TJR-0747RL
Array/Network Resistor, Bussed, Metal Glaze/thick Film, 0.0625W, 47ohm, 25V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0612
Array/Network Resistor, Bussed, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 47ohm, 25V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Res Thick Film Array 51 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C ISOL 8-Pin 1206(4 X 0603) Convex SMD T/R
PanasonicEXB-38V510JV
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 51ohm, 50V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Descrizioni
Descrizioni di Bourns CAY17-510JALF fornite dai suoi distributori.
Resistor, Array, 51 Ohm, ± 5%, 250 mW, 8 Resistors, Bussed, 1206 [3216 Metric], Convex, Surface Mount, Thick Film
Array/Network Resistor, Bussed, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 51ohm, 25V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Resarray Bussed 8X 51R 5% 63Mw Convex Rohs Compliant: Yes |Bourns CAY17-510JALF
Resistor Networks & Arrays 51ohm 5% 10pin Dual Ground 5/10
SMD,CONVEX,COMMON TERM 5-10, BUSSED,2MMX1MM,51,5%,T/R,HA<AZ
RESARRAY BUSSED 8X 51R 5% 63MW CONVEXTAPE & REEL - 7 REEL