Amphenol DAP15P465TXLF
Conn D-Subminiature M 15 POS 1.37mm Wire Wrap ST Panel Mount 15 Terminal 1 Port Tray
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Amphenol DAP15P465TXLF.
IHS
Datasheet1 pagina15 anni fa
Newark
Electro Sonic
JRH Electronics
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
Restocked
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.30
Introduction Date2006-04-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Parti correlate
Connector,Dsub, Machined Pin 7.5A, Straight Wire Wrap, Cnt Length=9.6mm (.378in
Conn D-Subminiature M 15 POS 2.77mm Wire Wrap ST Thru-Hole 15 Terminal 1 Port
D Subminiature Connector, 15 Contact(s), Male, Solder Terminal, Hole 0.12
HARTING Elektronik09670155607
0967 SERIES 2.74MM PITCH 15 WAY STRAIGHT PMNT MALE WIRE WRAP D-SUB CONN,7.5A
TE Connectivity5747841-4
D Sub Connector, Standard, Plug, AMPLIMITE HD-20 Series, 15 Contacts, DA, Solder
Descrizioni
Descrizioni di Amphenol DAP15P465TXLF fornite dai suoi distributori.
D-Sub Standard Connectors 15P MALE MACHINED SHELL SIZE A
D Subminiature Connector, 15 Contact(s), Male, Wire Wrap Terminal
15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Dap15P465Txlf-Dsub Dp Stb 15 Pin |Amphenol Communications Solutions DAP15P465TXLF
High Performance D-Sub Power Board Mount Connector, Input Output Connectors, 15 Way Pin Wire Wrap, without Accessory.
CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT WW
Male Pins,Plug 2 15pin Steel,Tin Plated 7.5A
L-845/722 Hex Wrench Installation Tool
D SUB CONN, PLUG, 15POS, THROUGH HOLE; D; D SUB CONN, PLUG, 15POS, THROUGH HOLE; D Sub Connector Type:Standard; Gender:Plug; Product Range:FCI DP Series; No. of Contacts:15Contacts; D Sub Shell Size:DA; Contact Termination Type:Wire Wrap; Contact Material:Copper Alloy