NorComp 172-015-142R911
Prezzo e stock
DistributorSKUMinPkg
QUARKTWIN TECHNOLOGY LTD172-015-142R911Contatto
>1wk
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per NorComp 172-015-142R911.
HARTING Elektronik09670155607
0967 SERIES 2.74MM PITCH 15 WAY STRAIGHT PMNT MALE WIRE WRAP D-SUB CONN,7.5A
Connector,Dsub, Machined Pin 7.5A, Straight Wire Wrap, Cnt Length=9.6mm (.378in
TE Connectivity5747841-4
D Sub Connector, Standard, Plug, AMPLIMITE HD-20 Series, 15 Contacts, DA, Solder
TE Connectivity5747872-8
D Sub Connector, DB15, Standard, Plug, AMPLIMITE HD-20, 15 Contacts, DA, Solder
HARTING Elektronik09652626812
15 WAY RIGHT ANGLE THROUGH HOLE MOUNT PCB D-SUB CONNECTOR PLUG, 2.74MM PITCH
Descrizioni
Descrizioni di NorComp 172-015-142R911 fornite dai suoi distributori.
CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT WW
D Sub Connector, Plug, 15Pos; Gender:Plug; Product Range:172 M Series; No. Of Contacts:15Contacts; D Sub Shell Size:Da; Contact Termination Type:Wire Wrap; Contact Material:Brass; Contact Plating:Gold Plated Contacts Rohs Compliant: Yes |Norcomp 172-015-142R911