Amphenol Industrial MS3106A24-28SW
Conn MIL-DTL-5015 Circular SKT 24 POS Solder ST Cable Mount 24 Terminal 1 Port Automotive
Schede tecniche e documenti
Electro Sonic
Datasheet73 pagine20 anni fa
element14 APAC
Farnell
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-59.10%
Introduction Date2000-05-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Parti correlate
Amphenol Industrial97-3106A-24-28S
Conn MIL-C-5015 Circular SKT 24 POS Solder ST Cable Mount 24 Terminal 1 Port
Amphenol IndustrialMS3101A24-28S
Conn MIL-DTL-5015 Circular SKT 24 POS Solder ST Cable Mount 24 Terminal 1 Port
Amphenol IndustrialMS3106F24-28S
ITT / CannonMS3106E24-28S
MIL Series Connector, 24 Contact(s), Aluminum Alloy, Female, Solder Terminal, Plug
Amphenol IndustrialMS3101F24-28S
Conn MIL-DTL-5015 Circular SKT 24 POS Solder Cup ST Cable Mount 24 Terminal 1 Port
ITT / CannonMS3106F24-28S
Descrizioni
Descrizioni di Amphenol Industrial MS3106A24-28SW fornite dai suoi distributori.
Female Sockets,Plug,Threaded 24pin Aluminum Alloy , , 50.03mm