Amphenol Industrial MS3100R32-8S
Conn MIL-DTL-5015 Circular SKT 30 POS Solder Cup ST Wall Mount 30 Terminal 1 Port
NRND
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Amphenol Industrial MS3100R32-8S.
IHS
Datasheet1 pagina24 anni fa
JRH Electronics
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+0.00%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.20
Introduction Date1998-01-01
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 6 months ago)
Parti correlate
Amphenol AerospaceMS3102R32-8SX
Conn MIL-DTL-5015 Circular SKT 30 POS Solder Cup ST Box Mount 30 Terminal 1 Port
Amphenol AerospaceMS3102R32-8SW
Conn Cylindrical Circular SKT 30 POS Solder Cup ST Box Mount 30 Terminal 1 Port
Amphenol IndustrialMS3102A40-1S
ITT / CannonMS3102R32-8S
Conn MIL-C-5015 Circular SKT 30 POS Solder ST Box Mount 30 Terminal 1 Port
ITT / CannonMS3100F32-8S
Conn MIL-C-5015 Circular SKT 32 POS Solder ST Wall Mount 32 Terminal 1 Port
ITT / CannonMS3100E32-8S
Descrizioni
Descrizioni di Amphenol Industrial MS3100R32-8S fornite dai suoi distributori.
MIL Series Connector, 30 Contact(s), Aluminum Alloy, Female, Solder Terminal, Receptacle
Female Sockets,Receptacle,Threaded 30pin Aluminum Alloy , , 52.62mm*57.15mm
Olive Drab Chromate over Cadmium Military MIL-DTL-5015 Non-RoHS Compliant Environment Resistant Circular Connector -55C~125C 57.15mm