Abracon AIAP-01-332K-T
Inductor Power Unshielded Wirewound 3300uH 10% 1KHz 0.083A 29Ohm DCR AXL T/R
Production
Pagina del produttoreScheda dati
Prezzo e stock
DistributorSKUMinPkg
AvnetAIAP-01-332K-T010K
15h
QUARKTWIN TECHNOLOGY LTDAIAP-01-332K-TContatto
>1wk
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Abracon AIAP-01-332K-T.
IHS
Datasheet3 pagine7 anni fa
Abracon SCT
Sager Electronics
Supply Chain
Country of OriginVietnam
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2012-02-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Inductor Power Unshielded Wirewound 3300uH 10% 1KHz 28Q-Factor Ferrite 0.1A 16.5Ohm DCR T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 3300uH 10% 1KHz Ferrite 0.22A 6.56Ohm DCR AXL Bag
Inductor Power Wirewound 3300uH 10% 1KHz 15Q-Factor Ferrite 0.29A 9.1Ohm DCR RDL Bag
Inductor Power Unshielded Wirewound 3300uH 10% 1KHz 32Q-Factor Ferrite 0.12A 13.5Ohm DCR T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 3300uH 10% 1KHz 106Q-Factor Ferrite 0.16A 14Ohm DCR T/R
Inductor Power Wirewound 3300uH 10% 252KHz 60Q-Factor Ferrite 0.06A 12Ohm DCR RDL Bag
Descrizioni
Descrizioni di Abracon AIAP-01-332K-T fornite dai suoi distributori.
Tape & Reel / Axial Power Inductor, 9.14mm x 3.3mm, 2,500pc per reel
Power Inductor 3300uH 0.083A 29000mΩ, AIAP-01 , RoHS
Abracon SCT
General Purpose Inductor, 3300uH, 10%, 1 Element
INDUCTOR 3300UH .083A 10% AXIAL