Abracon ACH-10.000MHZ-EK
Oscillator XO 10MHz ±30ppm 15pF HCMOS/TTL 55% 5V 4-Pin Metal DIP Thru-Hole Tube
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Abracon ACH-10.000MHZ-EK.
IHS
Datasheet2 pagine17 anni fa
Newark
_legacy Avnet
Abracon SCT
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-1.95%
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 8 months ago)
Parti correlate
Oscillator XO 10MHz ±30ppm 15pF HCMOS/TTL 55% 5V 4-Pin DIP Module Thru-Hole Tube
Oscillator MEMS 10MHz ±25ppm (Stability) CMOS 55% 2.5V/3.3V 4-Pin QFN SMD T/R
Oscillator XO 10MHz ±30ppm 15pF HCMOS/TTL 60% 3.3V 4-Pin DIP Module Thru-Hole
Oscillator MEMS 10MHz ±25ppm (Stability) 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin QFN SMD T/R
5.0x3.2 Timing XO 10 MHz CMOS 3.3V 25ppm -40 to 85C
Silicon Oscillator 10MHz 1.8V/2.5V/3.3V 15pF 4-Pin PQFN Tube
Descrizioni
Descrizioni di Abracon ACH-10.000MHZ-EK fornite dai suoi distributori.
Oscillator, 10 MHz, 30 ppm, Through Hole, 12.7mm x 12.7mm, 5 V, HCMOS / TTL, ACH
HCMOS/TTL Output Clock Oscillator, 10MHz Nom
Crystals / Oscillators / Resonators 10MHz 5V
Standard Clock Oscillators XTAL OSC XO 10.0000MHZ HCMOS TTL
5V ¡À30ppm 10MHz DIP-8 12.7mm*12.7mm*5.6mm
CRYSTAL OSCILLATOR, 10MHZ, THD; Frequency:10MHz; Supply Voltage:4.5V to 5.5V; Operating Temperature Range:-20°C to +70°C; Load Capacitance:15pF; Oscillator Mounting:Through Hole; No. of Pins:4; Crystal Terminals:Through Hole