Abracon ABM3B-24.000MHZ-B2-T
Seam Seal Crystal Ceramic, 24.000Mhz, 18Pf, 20Ppm-20+70C, 5 X 3.2 X 1 Rohs Compliant: Yes
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Abracon ABM3B-24.000MHZ-B2-T.
IHS
Datasheet3 pagine12 anni fa
Datasheet2 pagine18 anni fa
Upverter
JRH Electronics
Newark
Mouser
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-2.80%
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.60.00.60
Parti correlate
Crystal 24MHz ±20ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 50Ohm 4-Pin Ultra Mini-CSMD T/R
CTS Components445C25D24M00000
Crystal 24MHz ±20ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 40Ohm Automotive 2-Pin SMD T/R
CTS Components445C25D25M00000
Crystal 25MHz ±20ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 40Ohm Automotive 2-Pin SMD T/R
ECS InternationalECS-250-18-5PX-JEM-TR
Crystal 25MHz ±20ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 30Ohm 2-Pin HC-49/USX SMD T/R
Descrizioni
Descrizioni di Abracon ABM3B-24.000MHZ-B2-T fornite dai suoi distributori.
Crystal 24MHz ±20ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 50Ohm 4-Pin CSMD T/R
Crystal, Standard, 24 MHz, SMD, 5mm x 3.2mm x 1.1mm, 50 ppm, 18 pF, 20 ppm, ABM3B
CRYSTAL 24.0000MHZ 18PF SMD / 24 MHz ±20ppm Crystal 18pF 50 Ohms 4-SMD, No Lead
ABM3B Series 24 MHz ±20 ppm 18 pF -20 to +70 °C Surface Mount Ceramic Crystal
CRYSTAL, 24MHZ, 18PF, 5MM X 3.2MM; Frequency Nom: 24MHz; Crystal Case: SMD, 5mm x 3.2mm; Frequency Stability + / -: 50ppm; Load Capacitance: 18pF; Frequency Tolerance + / -: 20ppm; Product Range: ABM3B Series; Operating Temper