Abracon ABM8-24.000MHZ-D2-T
Crystal 24MHz ±20ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 50Ohm 4-Pin Ultra Mini-CSMD T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Abracon ABM8-24.000MHZ-D2-T.
Future Electronics
Datasheet2 pagine18 anni fa
IHS
JRH Electronics
Sager Electronics
Abracon SCT
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-3.09%
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
Component Search Engine
SnapEDA
Impronta
3DScarica
Ultra Librarian
SimboloImpronta
Scarica
Country of OriginMainland China
Introduction Date2012-03-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Seam Seal Crystal Ceramic, 24.000Mhz, 18Pf, 20Ppm-20+70C, 5 X 3.2 X 1 Rohs Compliant: Yes
Crystal 24MHz ±20ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 40Ohm 2-Pin HC-49/US SMD T/R
CTS Components445C25D24M00000
Crystal 24MHz ±20ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 40Ohm Automotive 2-Pin SMD T/R
Crystal, Microprocessor, 24 MHz, SMD, 7mm x 4.1mm x 2.3mm, 50 ppm, 18 pF, 20 ppm, ABLS7M
CTS Components445C25D25M00000
Crystal 25MHz ±20ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 40Ohm Automotive 2-Pin SMD T/R
ECS InternationalECS-250-18-5PX-JEM-TR
Crystal 25MHz ±20ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 30Ohm 2-Pin HC-49/USX SMD T/R
Descrizioni
Descrizioni di Abracon ABM8-24.000MHZ-D2-T fornite dai suoi distributori.
ABM8 Series 24 MHz ±20 ppm 18 pF -40 to +85 °C Ultra Miniature Ceramic Crystal
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 24MHz Nom
24 MHz ±20ppm Crystal 18pF 50 Ohms 4-SMD, No Lead
CRYSTAL 24.0000MHZ 18PF SMD, 3.2x2.5mm, RoHS
Abracon SCT
Abracon , 24MHz, , 18pF, 3.2 x 2.5 x 0.8mm
晶振, 24MHZ, 18PF, SMD, 3.2MM X 2.5MM;
CRYSTAL, 24MHZ, 18PF, 3.2MM X 2.5MM; Frequency Nom: 24MHz; Crystal Case: SMD, 3.2mm x 2.5mm; Frequency Stability + / -: 50ppm; Load Capacitance: 18pF; Frequency Tolerance + / -: 20ppm; Product Range: ABM8 Series; Operating Tem